Key account manager - Praha m/ž

Máme toho moc a už si ani nesedneme – proto hledáme nového kolegu, který posílí náš obchodní tým v Praze! Pokud ve vás dřímá obchodní duch a nadšení pro dobrý design, čtěte určitě dál.

Co vás čeká

  • Budete osobně jednat se stávající klientelou významných lokálních partnerů, architektů a starat se o jejich důležité projekty
  • Oslovíte nové partnery z oblasti komerční, architektonické, designerské či HOREKA
  • Pravidelně uděláte monitoring veřejných zakázek a obchodních příležitostí z dostupných internetových portálů a následně si pro ně připravíte prezentaci navrhovaného řešení
  • Smluvně uzavřete zakázky
  • Svoje úkony a zakázky zaznamenáte do interních systémů
  • Pravidelně zpracujete vyhodnocení obchodních příležitostí
  • Zvládnete také práci obchodníka na Showroomu

Očekáváme

  • Především zkušenost na podobné obchodní pozici
  • Přirozeného obchodního ducha
  • Prezentace, ze které se všichni posadí! Zkrátka schopnost prodat sebe na schůzce i značku TON
  • Komunikační dovednosti, včetně schopnosti naslouchat
  • Reprezentativní vystupování
  • Vztah k designu a estetice
  • ŘP skup. B
  • Komunikaci v angličtině

Dostanete

  • Zázemí a zkušenosti silné české společnost
  • Skvělou příležitost pracovat se zajímavými kontakty
  • Veškeré podpůrné marketingové materiály – a že se snažíme, aby byly krásné!
  • Notebook, mobil, auto pro pracovní účely, balíček zaměstnaneckých benefitů… Zkrátka vše, co vám usnadní pracovní týden
  • No a samozřejmě motivující finanční ohodnocení

Kdy k nám můžete nastoupit?

Dle dohody

A kdo vlastně jsme?

Jsme česká nábytkářská společnost, která pracuje s více než 160 let starou technologií a kombinuje ji s moderními výrobními postupy.
Jsme milovníci tradičních tvarů i inovativního designu, který kromě České republiky vozíme do 60 zemí světa.
Jsme tým lidí, kteří jsou na svou práci pyšní a dávají jí kus sebe.
Jsme TON.

Kontaktní osoba:

Pavlína Glozygová
personalistka

pavlina.glozygova@ton.cz

TON a.s.
Michaela Thoneta 148
768 61 Bystřice pod Hostýnem

Ke správě a zpracování Vašich osobních dat přistupujeme zodpovědně podle platných právních předpisů a nařízení Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679 o ochraně osobních údajů. Správcem osobních údajů je společnost TON a.s., Michaela Thoneta 148, 76861 Bystřice pod Hostýnem, IČ: 49970585, DIČ: CZ49970585. Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Brně (dále jen „TON“).

Na této korespondenční adrese a také na e-mailu gdpr@ton.eu můžete kontaktovat osobu pověřenou dohledem nad bezchybným nakládáním s osobními údaji. Veškeré poskytnuté materiály (životopis, motivační dopis a jiné) slouží pouze k personálním účelům a budou zpracovány v souladu s veškerými legislativními a interními normami společnosti TON a.s.

pracovní pozice

Zde přetáhněte soubory

    Vybrat soubory ...