Účetní m/ž - Bystřice p. Hostýnem

Hledáme novou kolegyni nebo kolegu na pozici Účetní. Ideálně někoho, koho baví pracovat s čísly, umí účtovat, zpracovávat faktury a další účetní operace. Někoho, kdo se chce stát součástí týmu, který pomáhá vytvářet něco krásného a kvalitního, tradičního i moderního. Zároveň také někoho, koho by do budoucna lákalo začít čísla analyzovat v rámci controllingu a domluví se anglicky.

Jste to Vy? Budeme se těšit na Váš životopis.

Jaká bude Vaše náplň práce?

* Budete zpracovávat a pořizovat došlé daňové doklady (tuzemské nebo zahraniční)
* Zpracovávat podklady pro zaúčtování dohadných položek

* Účtovat o operacích z platebních karet

* Spravovat odběratelská a dodavatelská saldokonta (aktivní spolupráce s ostatními úseky)

* Připravovat podklady pro tvorbu opravných položek
* Spolupracovat při inventarizacích majetku a závazků
* Připravovat podklady pro zpracování daňových přiznání a účetních závěrek
* Archivovat účetní doklady, podílet se na ostatních účetních případech

Co očekáváme:

* Min. SŠ vzdělání ekonomického směru
* Orientaci v daňové a účetní problematice (znalost aktuální legislativy)
* Mít pokročilou znalost práce na PC – MS Office (Excel, Word)
* Pracovat samostatně, přesně a pečlivě, mít zodpovědný přístup k práci
* Mít analytické myšlení, abystedokázali vyhodnotit správnost dokladů

Výhodou, ne podmínkou je, když

* Máte zkušenost s IS Microsoft Dynamics NAV
* Už jste zpracovávali účetnictví pro výrobní společnost

* Máte předchozí praxi na obdobné pozici

* Umíte komunikovat v anglickém jazyce

Co Vám můžeme nabídnout?

* Zázemí a jistotu stabilní české společnosti
* Možnost se dále vzdělávat a případný kariérní růst např. v oblasti controllingu
* Balíček zaměstnaneckých benefitů
* Spolupráci s lidmi, kteří své práci rozumí

A kdo vlastně jsme?

Jsme česká nábytkářská společnost, která pracuje s více než 150 let starou technologií a kombinuje ji s moderními výrobními postupy.
Jsme milovníci tradičních tvarů i inovativního designu, který kromě České republiky vozíme do 60 zemí světa.
Jsme tým lidí, kteří jsou na svou práci pyšní a dávají jí kus sebe.
Jsme TON.

Kontaktní osoba:

Pavlína Fajová
HR konzultant
+420 731 631 581

pavlina.fajova@ton.cz
TON a.s.
Michaela Thoneta 148
768 61 Bystřice pod Hostýnem

Ke správě a zpracování Vašich osobních dat přistupujeme zodpovědně podle platných právních předpisů a nařízení Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679 o ochraně osobních údajů. Správcem osobních údajů je společnost TON a.s., Michaela Thoneta 148, 76861 Bystřice pod Hostýnem, IČ: 49970585, DIČ: CZ49970585. Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Brně (dále jen „TON“).

Na této korespondenční adrese a také na e-mailu gdpr@ton.eu můžete kontaktovat osobu pověřenou dohledem nad bezchybným nakládáním s osobními údaji. Veškeré poskytnuté materiály (životopis, motivační dopis a jiné) slouží pouze k personálním účelům a budou zpracovány v souladu s veškerými legislativními a interními normami společnosti TON a.s.

Kontaktní formulář

Zanechte, prosím, Vaše telefonní číslo a e-mail a my se Vám ozveme zpět s aktuální nabídkou pracovních pozic.

Zde přetáhněte soubory

    Vybrat soubory ...