Vešiak Logs

712 107 - 000006

dub, Vešiak,, farba Natural, olejovaný povrch

Stav produktu ihned k odběru 
Skladom69 ks

Konfigurácia

Predvolená konfigurácia

Zvoľte farbu

Zvoľte farbu
Dub natural (lakovaný povrch) + 22,99
Dub natural (olejovaný povrch) + 0,-
Coffee (B 4) + 22,99
Dark Wenge (B 105) + 22,99
Dark chocolate (B 112) + 22,99
Nougat (B 114) + 22,99
Granite (B 115) + 22,99
Black Grain (B 123) + 22,99
White Powder (B 276) + 22,99
Dubové dřevo zůstává po staletí jedním z nejžádanějších. Je pevné, tvrdé a vyznačuje se vysokou životností. V jeho přirozené textuře a barvě převládá hnědá, kterou doplňují šedé či žluté tóny.

Ve standardním dokončení nabízíme barevnou úpravu mořením, které neovlivňuje strukturu dřeva a většina odstínů nepotlačuje ani texturu. Jeho přirozené vlastnosti naopak dovolují barvě se absorbovat různě, a proto na povrchu vznikají světlejší, či sytější místa. Výsledek ovlivňuje i původní barevnost dřeviny. Na tuto variantu vždy aplikujeme transparentní lak na vodní bázi, který na povrchu vytváří odolnou neprůstupnou vrstvu a vyžaduje minimální údržbu.

Pro dub Natural doporučujeme dokončení použitím oleje, který se nanáší na opracovaný surový povrch. Bezbarvá báze složená z přírodních olejů a vosků vytváří matný ochranný film, který nepraská, neodlupuje se, nechává dřevo dýchat. Díky tomu vyzdvihne přirozené barevné vlastnosti a dovoluje cítit strukturu. Pravidelnou údržbou pomocí sady Carebox můžete přebroušením a nanesením nové vrstvy také odstranit drobné rýhy, díky čemuž bude výrobek vypadat déle jako nový.
Zvoľte farbuDub natural (olejovaný povrch)+ 0,-
Cena produktu (vr. DPH) 64,53 €
Odoslať dopyt

Pre viac informácií nás kontaktujte

* povinné položky

Správa bola úspešne odoslaná.

Pre priblíženie
držte kláves Ctrl
a posuňte kolieskom myši