Přejít k obsahu Přejít k menu Přejít k vyhledávání

Jak se v Tonu dělá židle

Výrobu našich produktů máme pevně v rukou od začátku až do konce přímo u nás v továrně. Buďte svědky toho, jak se z obyčejného kusu dřeva zrodí finální designový výrobek.

Dvacet párů rukou za každým výrobkem

Věnujeme pozornost každému kroku výroby a dbáme na přesnost a kvalitu od výběru materiálu až po konečnou montáž. Díky tomuto pečlivému přístupu vznikají krásné a nadčasové výrobky. V každém výrobku se odráží naše oddanost poctivému řemeslnému zpracování

Ola Rune designer
Claesson Koivisto Rune
„Když pozorujete lidi pracující v továrně Ton, je to jako balet. Je to jeden z nejsilnějších zážitků, jakých můžete být jako designér svědkem.”

Nechte se vést příběhem o zrodu židle

designer

Designér

Každá židle se nejprve zrodí v hlavě designéra. Designér tuto myšlenku přenese na papír a vytvoří pro nás krásný a nadčasový výrobek.
Náš produktový a designový management schválí vzhled výrobku a několikaměsíční proces zrodu může začít.

CEO_Milan

Šéf Milan

Osobně nakupuje dřevo z lokálních zdrojů v okruhu asi 200 km. Vybírá jen to nejlepší, protože kvalita dřeva je pro nás naprosto klíčová.

woodworker

Hranolkář

Člověk pracující na takzvané hranolkárně je ve skladu řeziva, kde jsou připravené stejnoměrné kusy surového dřeva. Hranolkář v nich kontroluje procento vlhkosti po dobu až pěti měsíců.