Přejít k obsahu Přejít k menu Přejít k vyhledávání

Záruka, která sedne. A rovnou na deset let

Stojíme si za svou prací, a proto Vám na naše výrobky nově nabízíme nadstandardní desetiletou záruku. V naší továrně v Bystřici pod Hostýnem totiž hlídáme výrobní proces od začátku do konce. Vše začíná tím, že náš CEO Milan Dostalík vybere co nejkvalitnější dřevo z lokálních zdrojů. Poté ho dovezeme k nám do továrny a uložíme v prostorách, kde se materiál dostane na tu správnou vlhkost.

Chce to čas, ale my nespěcháme.

Když dřevo dosáhne požadované vlhkosti, pustíme k němu naše zkušené ohýbače, brusiče a lakýrníky. V útrobách továrny tráví opracovaný materiál týdny až měsíce, vyzrává a odpočívá. Samotný produkt naši továrnu opustí až hotový a dokonale připravený pro zákazníka po tom, co na něm pracovaly ruce minimálně dvaceti zkušených pracovníků.

Záleží nám na každém výrobku, na kterém pracujeme.

V dnešní rychlé době Vám dáváme něco, co má trvalou hodnotu a vydrží i víc než oněch deset let. Vydrží celý Váš život a bude sloužit i generacím po Vás. Neděláme nic rychloobrátkového, jsme totiž Ton. Handcrafted for generations.

Desetiletá záruka se nevztahuje na součásti, které máme od externích dodavatelů, jako je například rákosový koberec nebo zásuvková hnízda u stolů. Více zde.